Darmowa dostwa od 200 złotych

Obsługa klienta

Dostawa:

Dostawa odbywa się za pośrednikiem kuriera DHL bądź GLS.

Termin realizacji zamówienia od 2 do 3 dni roboczych.

Staramy się, żeby zamówienia wychodziły od nas najszybciej jak to możliwe.

Jeżeli nie otrzymałeś swojego zamówienia po 7 dniach, skontaktuj się z nami: jungmobshop@gmail.com


Zwroty:

Jeśli z jakichś powodów uznasz, że chcesz zwrócić towar masz na to 14 dni od daty jego otrzymania.

Uprzedź nas wcześniej –> jungmobshop@gmail.com


Aby zwrócić towar należy:

 • Czytelnie wypełnić formularz zwrotu 
 • Zapakować towar wraz z wypełnionym formularzem zwrotu i paragonem
 • Wysłać za pośrednictwem poczty polskiej lub wybranego kuriera na nasz adres:

    JUNGMOB

    ul.Błękitna 7

    Stanisławów Pierwszy 05-126

    572 898 556  

 • Jeżeli wysyłasz do nas paczkę za pośrednictwem Poczty Polskiej zachowaj dowód nadania przesyłki – będzie to podstawą Twojej reklamacji w przypadku zaginięcia paczki. 
 • Zwrotu pieniędzy dokonamy w przeciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki na powyższy adres. 


Pobierz formularz zwrotu


Wymiana:

Jeżeli coś nie pasuje możesz bez problemu wymienić towar w ciągu 14 dni od jego otrzymania.

Uprzedź nas wcześniej –> jungmobshop@gmail.com


Aby dokonać wymiany towaru należy:

 • Pamiętaj, że ubrania muszą być fabrycznie nowe i nieużywane.
 • Zapakować wymieniany towar z wypełnionym formularzem i paragonem
 • Wysłać za pośrednictwem poczty polskiej lub wybranego kuriera na nasz adres:

    JUNGMOB

    ul.Błękitna 7

    Stanisławów Pierwszy 05-126

    572 898 556 

 • Wymieniony produkt wyślemy do Ciebie za darmo!
 • Jeżeli wysyłasz do nas paczkę za pośrednictwem Poczty Polskiej zachowaj dowód nadania przesyłki – będzie to podstawą Twojej reklamacji w przypadku zaginięcia paczki.


Pobierz formularz wymiany


W obydwu przypadkach koszty odesłania towaru do JUNGMOB zostają po stronie klienta.


Zamówienia

Dostałeś niekompletne zamówienie, pomyliliśmy się z Twoim zamówieniem albo któryś z zamówionych produktów jest uszkodzony? Skontaktuj się naszym Biurem Obsługi Klienta: jungmobshop@gmail.com , podaj nam nr zamówienia i opisz sytuację, jeżeli to możliwe podeślij nam zdjęcie. A my jak najszybciej postaramy się rozwiązać ten problem.Klauzula informacyjna 

Szanowni Państwo,

W związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz wejściem w życie ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r., informujemy, że:

 

 1. Administratorem Państwa danych osobowych, które przetwarzane są w sklepie internetowym jungmob.com jest Alicja Wiśniewska prowadząca działalność gospodarczą FPH HAUER Alicja Wiśniewska, ul. Sienkiewicza 3, 05-126 Nieporęt k/Warszawy, NIP: 536-105-12-57, REGON: 011935558.
 2. Kontakt z Administratorem danych osobowych w każdej sprawie związane z ochroną danych osobowych możliwy jest poprzez wiadomość e-mail kierowaną na adres jungmobshop@gmail.com z dopiskiem „Dane osobowe” lub telefonicznie pod numerem 509 656 173 lub (22) 772 41 05.
 3. Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji zamówienia złożonego w sklepie jungmob.com oraz w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych za pośrednictwem newsletteru.
 4. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 2 pkt b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, czyli zawarta przez Państwa umowa z Administratorem Danych Osobowych w celu realizacji zamówienia. W przypadku zapisu do newsletterapodstawą przetwarzania jest udzielona przez Państwa zgoda na przetwarzanie danych oraz wyrażone zgody na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych.
 5. Państwa dane są nam niezbędne do realizacji złożonego w sklepie internetowym zamówienia.
 6. Państwa dane są przez nas udostępniane wyłącznie podmiotom, z których usług korzystamy celem realizacji złożonego zamówienia. Nie udostępniamy, nie użyczamy i nie sprzedajemy Państwa danych osobowych innym podmiotom.
 7. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w okresie potrzebnym do realizacji zamówienia, w okresie przeprowadzenia i zakończenia ewentualnej reklamacji (nie dłużej jednak niż w okresie 2 lat) oraz dla celów rachunkowych w okresie 5 lat. W przypadku dokonania zapisu do newslettera Państwa dane przetwarzane są w terminie do 30 dni od dnia złożenia przez Państwa żądania ich usunięcia.
 8. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
 9. Mają Państwo prawo do cofnięcia udzielonej na przetwarzanie danych zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie będzie jednak miało wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem.
 10. Mają Państwo także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

 

Jeżeli nie życzą sobie Państwo otrzymywania informacji handlowych i marketingowy a także przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem pod adresem: jungmobshop@gmail.com.

 

Bądź na bieżąco

Specjalne oferty, promocje i zbliżające się nowości tylko dla #JUNGMOBCREW

Obsługa klienta

Jungmob

 • About us
 • Lookbook

Follow us